70 سال دقت و نو آوری


از سال 1947 کمپانی ارگوفیت پا به عرصه گذاشت و هدف آن ایجاد و ارتقاء استانداردهای جدید در زمینه های ورزشی –پزشکی و درمانی بوده است.

در سال 1947

t 1

از آقایWilli Resch KG بعنوان بنیانگذار اولین کفش ورزشی در جهان یاد شده است.

در سال 1973

t 2
مدیر عامل آن زمان، هانس رش، علاقه شدید به ورزش و پزشکی داشت، که باعث تغییر مدل کسب و کار این شرکت شد:
نخستین ارگومتر برای زمینه پزشکی و ورزشی راابداع نمود.

در سال 1981

t 3

Willi Resch KG اولین شرکت در جهان بوده که به تکنولوژی ترمز جریان الکتریکی در یک ergometer دست یافت ، بطوریکه از آن زمان، تمامی تولید کنندگان دیگر موظف به استفاده از این استاندار شدند.

در سال 1986

t 4

Willi Resch KG به ERGO-FIT GmbH & Co. KG تغییر نام داده است.

درسال 1987

t 5

اولین محصول قلبی کمپانی تولید و روانه بازار شد.

درسال 1990

t 6

طراحی های جدیدی در خصوص دستگاههای قلبی و تانسب اندام انجام شد که میتوانست با تعداد ضربان قلب میزان شدت سختی تمرین کنترل شود.این نوع طراحی یک نوآوری جدید در این عرصه بشمار میرفت.

درسال 1995

t 7

معرفی یک سیستم کارت تراشه امکان ERGO-FIT را برای نظارت بر تمرینهای ورزشکاران بر روی دستگاه های مختلف فراهم شد.

در سال 2001

t 8

کمپانی Ergo – Fit با مشارکت پزشکان ورزشی و دانشمندان این عرصه توانست به دستاوردهای علمی روز دنیا جخت بهبود روز افزون محصولات قلبی و ورزشی دست پیدا کند.


درسال 2002

t 9

توانست به توسعه محصولات خود در دیگر فیلدها التیام ببخشد.

درسال 2003

t 10

 

دستگاههای جدیدی توسط کمپانی وارد بازار میشود که از استاندارد EOC (Easy Operation Concept ) بهره میبرد لذا دستگاههای جدید ERGO-FIT CARDIO LINE 3000
جایگزین دستگاههای قدیمی ERGO-FIT CARDIO LINE 1200 و 1500 ERGO-FIT CARDIO LINE می شود.

درسال 2004

t 11

نرم افزار Vitality System 5.0
به بازار عرضه میشود که در نوع خود نوآوری جدیدی بشمار می آید. این نرم افزار علاوه بر دستگاههای کمپانی Ergo Fit قادر است به دیگر محصولات کمپانی ها نیز متصل گردد.

در سال 2007

t 12

با اوجه به استقبال بی نظیر مراکز تناسب اندام از این نرم افزار ، کمپانی نرم افزار Vitality System 6.0 را وارد بازار میکند.
و دستگاههای بخش CARDIO LINE 400 به بازار عرضه میشود تا افرادی با سلیقه های متفاوت در منزل نیز بتوانند از این تکنولوژی بهره ببرند.


در سال

t 13

با اضافه شدن پروفسور Prof. Dr. Schmidtbleicher, به تیم کمپانی Ergo Fit شاخه دیگری بنام Torso Line جهت تقویت هدفمند و موثر در عضلات لگن و دیگر اندامها پدید می آید.


در سال 2009

t 14

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی کمپانی Ergo Fit پا را فراتر میگذارد و بخش Cardio Line 4000 خود را بهبود میبخشد و دستگاههای متعددی در این بخش وارد بازار جهانی میکند.

در سال 2014

t 15

با توجه به اینکه کمپانی در طول سالهای متعددی با پزشکان و اساتید مطرح دنیا تعاملات بسیار خوبی داشته است مصمم میشود بخشی مجزا توانبخشی قلب و عروق را تاسیس نماید.

درسال 2016

t 16

از آنجا که تیم R&D کمپانی Ergo Fit نیاز سنجی های متعددی در بخش ورزشی انجام داد ، متوجه کمبود دستگاههای بخش تراپی در زمینه ورزشهای حرکتی همچون بسکتبال ، والیبال، فوتبال و... شده است.
دستگاه بسیار جذاب و پرطرفدار IVO Trainer وارد بازار جهانی میشود که مورد استقبال بسیاری از تیمهای ورزشی و باشگاهی میگردد.